piątek, 14 grudnia 2012

Bezpieczna biblioteka - profilaktyka p. poż.

We wtorkowe przedpołudnie pod budynek biblioteki podjechały wozy strażackie, mimo iż mogło wyglądać to groźnie wizyta strażaków była wcześniej zaplanowana. W dniach 11-13 grudnia odbyły się u nas rutynowe ćwiczenia strażackie.

Podczas oględzin biblioteki Panowie zapoznali się z planami budynku, dokładnie przyjrzeli się instalacjom przeciwpożarowym i drogom ewakuacyjnym.

Bacznie przyjrzeli się także miejscom szczególnie narażonym na zagrożenie pożarem. Dokonali oględzin sprzętu gaśniczego a przy okazji ćwiczeń, zwiedzili bibliotekę.

Podzielili się z nami pozytywną opinią o dokonanych zmianach architektonicznych i technologicznych w postaci wyposażenia poszczególnych agend biblioteki.

W ostatnim dniu ćwiczeń strażacy trafili na warsztaty plastyczne zorganizowane dla dzieci i na prośbę naszych małych gości pozowali do pamiątkowych zdjęć, które można zobaczyć w naszej galerii.

Tym miłym akcentem zakończyły się trzydniowe ćwiczenia przeciwpożarowe. Kolejne tym razem z przeprowadzeniem ewakuacji budynku odbędą się gdy stopnieją śniegi.

Byle do wiosny!

Pamiątkowe fotografie do obejrzenia w naszej Galerii.

Joanna Orzeszko - biblioteczny strażak ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz