środa, 14 listopada 2012

Fotorelacja z wizyty uczniów z SOSW

Fotorelacja z wizyty uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. ks. Jana Twardowskiego we Włodawie
W środowe, pochmurne popołudnie 14 listopada zawitało do biblioteki trochę słońca, a to dzięki miłej wizycie uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. ks. Jana Twardowskiego we Włodawie.

Młodzież zwiedziła poszczególne agendy biblioteki, zapoznała się ze specyfiką pracy na poszczególnych stanowiskach, a także obejrzała aktualnie prezentowane wystawy. W galerii "Na Parterze" - "Żywot i sprawy Józefa Ignacego Kraszewskiego" zorganizowanej w ramach Roku Kraszewskiego, "Na afiszu - wybór plakatów z imprez bibliotecznych", a także wystawa fotograficzna realizacji projektu "Poprawa dostępności do zasobów Miejskiej Biblioteki Publicznej dla mieszkańców Włodawy". Dużym zainteresowaniem cieszył się kiermasz książek starych i nowych, który będzie trwał do końca grudnia. Natomiast w galerii "Na Piętrze" - pokonkursowa wystawa prac nagrodzonych i wyróżnionych w XII Powiatowym Festiwalu Twórczości Dziecięcej pt. "Przyjaciół gromadka Kubusia Puchatka - w 130. urodziny A. A. Milne".

Pośród nagrodzonych i wyróżnionych prac młodzież odnalazła dzieła swoich koleżanek i kolegów. Miłym akcentem spotkania była obecność wśród naszych gości laureatki nagrody Żanety Bieleckiej za pracę plastyczną pt. "Gromadka Kubusia".

Bardzo cieszy nas, że co roku tak licznie napływają przepiękne prace z Waszej placówki, liczymy na Was w kolejnej edycji Festiwalu.

Serdecznie dziękujemy za wspaniały upominek w postaci medalionu okolicznościowego, a także folderu o Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym im. ks. Jana Twardowskiego we Włodawie, który zasili nasze biblioteczne zbiory.

Joanna Orzeszko
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej wizyty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz